Grat Rally logo
log_car_svg""
MENU
Menu
logo_car_svg

Jesteśmy grupą motoryzacyjnych entuzjastów,

którzy pasją darzą wszystko co napędzane jest paliwem i ma dusze. W szczególności są to auta, które przeżyły już swoją młodość, a nadal chcą pokazać na co je stać czyli tzw. GRATY! Mamy kilkuletnie doświadczenie w organizacji imprez i rajdów motoryzacyjnych. Od 2012r. jesteśmy znani z organizowania imprezy “Parszywa Wrak Race” czyli wyścigów aut do 1000 zł na zamkniętym terenie.

Trzech (3) muszkieterów!

Dominik

Kaskader

Człowiek do zdań specjalnych. Lubi bardziej prawo niż lewo, dzięki czemu orientuję się w sprawach dokumentalnych. Odpowiada za sprawy różne, dziwne i pozytywno-negatywne. Z powołania Kaskader.

Roman

Patrol

Patrol to jego drugie imię co spowodowało że został mistrzem wyznaczania ciekawych tras off-roadowych i zagadek. Umie przyrządzić jajecznice na zatartym silniku.

Marcin

TurboDriver

Wizjoner, odpowiedzialny za kamery, grafikę i reklamy, który jest zawsze ładnie uczesany. Kierowca wyścigowy Wrak Race i twórca kanału motoryzacyjnego na Youtube – “TurboDriver”.

logo_car_svg

Organizujemy Eventy Firmowe!

Zajmujemy się również organizacją eventów dla firm w centrum Polski a dokładnie w Łasku. Możemy kompleksowo przygotować Event na kilkadziesiąt samochodów z ogromna dawką adrenaliny. Mogą to być wyścigi Wrak Race, Rally Cross bądź rajd Offroadowy w trudnym terenie z zagadkami. Mamy doświadczenie w organizacji eventów dla największych firm w Polsce. Po naszej stronie stawiamy organizację aut, przygotowanie terenu, gastronomie czy zabezpieczenie medyczne. Możemy przygotować indywidualną ofertę po wcześniejszym omówieniu potrzeb. Zapraszamy!

https://gratrally.pl/app/uploads/2023/10/BE2A4850.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z rajdem GratRally, to pisz śmiało! Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, aby się z nami skontaktować.

Dane kontaktowe

Klub sportowy „Centrum Świadomej Jazdy”
Teodory 54, 98-100 Łask
NIP: 831 163 32 08

Start rajdu:
98-100 Łask, Teodory Osiedle ( dokładna lokalizacja w mapach google )
Zgłoś się na rajd
Zobacz na mapie
Formularz kontaktowy

    Imię

    Wiadomość
    Administratorem Twoich danych jest Klub Sportowy „Centrum Świadomej Jazdy”. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.