Grat Rally logo
log_car_svg""
MENU
Menu
logo_car_svg

Jak będzie wyglądał rajd GratRally?

Przede wszystkim każdego uczestnika czeka świetna zabawa w terenie czyli błoto, wzniesienia, przechyły, adrenalina przy jeździe na czas i główkowanie w trasie, ponieważ czeka was kilka zagadek do rozwiązania!

video_image
Zgłoś się na rajd

Pięć (5) ważnych zasad rajdu

gallery-img

1. Jakim autem można wystartować?

W GratRally mogą uczestniczyć tylko pojazdy bez ramy i z napędem na jedną oś.

2. Ile osób może być w jednej załodze?

Tyle ile auto posiada miejsc tyle osób może znajdować się w aucie i wspierać swoją załogę podczas rajdu. Wyjątkiem są tylko “odcinki specjalne”.

gratrally-zasady-rajdu-2
gratrally-zasady-rajdu-3

3. Każda załoga powinna posiadać kaski

Podczas odcinków specjalnych, w których mierzony jest czas przejazdu w aucie mogą przebywać tylko 2 osoby, kierowca i pilot wyposażeni w kaski. W pozostałej części rajdu nie są one wymagane.

4. Trasa rajdu prowadzi po drogach publicznych

Roodbook prowadzi nas, również po drogach publicznych kierując do stref z pieczątkami. Biorąc pod uwagę ten fakt, uczestniczące w rajdzie auta powinny posiadać polisę OC i przegląd, a kierowcy przestrzegać kodeksu ruchu drogowego.

gratrally-zasady-rajdu-4
20210313-DSC05905

5. Jak można przygotować samochód?

Dozwolone jest przerabianie auta w celu sprawnego poruszania się w terenie. Np. podniesienie samochodu, zabezpieczenie silnika od dołu, założenie terenowych opon i wiele innych. Każda z modyfikacji powinna umożliwiać poruszanie się po drogach publicznych.

3 główne dyscypliny rajdu GratRally

Off-road

Wykaż się techniką jazdy!

Główną dyscypliną naszego rajdu są próby terenowe, polegające na zdobywaniu pieczątek znajdujących się w trudno dostępnych miejscach pokonując błoto, wzniesienia i przechyły.

Adrenalina

Odkryj w sobie kierowcę rajdowego!

Każdy z uczestników poczuje przypływ adrenaliny pokonując odcinki specjalne, na których mierzony będzie czas przejazdu. Suma czasów będzie składową finalnego wyniku rajdu.

Orientacja

Orientuj się w terenie!

Trasę rajdu prowadzi Roadbook, to książka ze wskazówkami gdzie uczestnik musi się kierować aby dotrzeć do miejsc z pieczątkami. Rajd kierowany jest również po drogach publicznych.

Adrenalina, pot, łzy i dobra zabawa!

Tego wszystkie doświadczysz na rajdzie GratRally! Zbieraj swoją załogę i zapisz się na dobrą zabawę.

Zgłoś się na rajd

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z rajdem GratRally, to pisz śmiało! Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, aby się z nami skontaktować.

Dane kontaktowe

Klub sportowy „Centrum Świadomej Jazdy”
Teodory 54, 98-100 Łask
NIP: 831 163 32 08

Start rajdu:
Łask, Teodory Osiedle ( Dokłada lokalizacja z pinezką w mapach Google)
Zgłoś się na rajd
Zobacz na mapie
Formularz kontaktowy

    Imię

    Wiadomość
    Administratorem Twoich danych jest Klub Sportowy „Centrum Świadomej Jazdy”. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.